saykar kumlama türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLER
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLARIMIZ
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Basınçlı Kumlama Makinası
Basınçlı Kumlama Makinası
SK 1400 B BASINÇLI KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
Muadillerine göre 3 kat daha yüksek performanslıdır. Diğer makinalarda birim zamanda 10 parça işlerken, SK 1400 B Basınçlı Kumlama Makinası 40 parçaya kadar malzeme işlenmesine olanak tanır.Sadece Basınçlı Kumlama Makinasında bulunan basınçlı sistem özelliğiyle, kumun daha yüksek hızlarda püskürtülmesine dolayısıyle daha çok parça işlenmesine olanak tanır. Ağırlık merkezi ölçümleri dahil edilerek, en ergonomik şartları sağlaması için 3 boyutlu ortamda tasarlanmaktadır. Özel üretim filtresi sayesinde çalışırken kesinlikle toz çıkarmaz. Jet pulse sistem filtresi kendini otomatik temizler. Kapaklara konulan swichler, selenoid valfler ve özel üretim pano tertibatı sayesinde yaralanmalara karşı güvenlik korumalıdır. Enjeksiyon sistemi üzerinde bulunan bakım kapağı sayesinde müdahale kolaylığı sağlar. Kabin altındaki gözetleme pencereleri kontrollü bir çalışma sunar. SK 1400 B Basınçlı Kumlama Makinası, muadillerine göre 3 kat daha yüksek performansı ile size büyük avantajlar sağlar.
Basınçlı Kumlama Makinası
Basınçlı Kumlama Makinası
SK 1600 B BASINÇLI KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
SK 1600 B İki Operatörlü basınçlı kumlama makinasıdır. Sadece Basınçlı Kumlama Makinasında bulunan basınçlı sistem özelliğiyle, kumun daha yüksek hızlarda püskürtülmesine dolayısıyle daha çok parça işlenmesine olanak tanır. Ağırlık merkezi ölçümleri dahil edilerek, en ergonomik şartları sağlaması için 3 boyutlu ortamda tasarlanmaktadır. Özel üretim filtresi sayesinde çalışırken kesinlikle toz çıkarmaz. Jet pulse sistem filtresi kendini otomatik temizler. Kapaklara konulan swichler, selenoid valfler ve özel üretim pano tertibatı sayesinde yaralanmalara karşı güvenlik korumalıdır. Enjeksiyon sistemi üzerinde bulunan bakım kapağı sayesinde müdahale kolaylığı sağlar. Kabin altındaki gözetleme pencereleri kontrollü bir çalışma sunar. SK 1600 B Basınçlı Kumlama Makinası, muadillerine göre 3 kat daha yüksek performansıyla ve iki operatörle kumlama yapabilmesiyle size büyük avantajlar sağlar.
Basınçlı Kumlama Makinası
Basınçlı Kumlama Makinası
SK 1600 BO BASINÇLI KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
SK 1600 BO Otomatik yükleme üniteli basınçlı sistem kumlama makinasıdır. Sadece Basınçlı Kumlama Makinasında bulunan basınçlı sistem özelliğiyle, kumun daha yüksek hızlarda püskürtülmesine dolayısıyle daha çok parça işlenmesine olanak tanır. Ağırlık merkezi ölçümleri dahil edilerek, en ergonomik şartları sağlaması için 3 boyutlu ortamda tasarlanmaktadır. Özel üretim filtresi sayesinde çalışırken kesinlikle toz çıkarmaz. Jet pulse sistem filtresi kendini otomatik temizler. Kapaklara konulan swichler, selenoid valfler ve özel üretim pano tertibatı sayesinde yaralanmalara karşı güvenlik korumalıdır. Enjeksiyon sistemi üzerinde bulunan bakım kapağı sayesinde müdahale kolaylığı sağlar. Kabin altındaki gözetleme pencereleri kontrollü bir çalışma sunar. SK 1600 BO Basınçlı Kumlama Makinası, muadillerine göre 3 kat daha yüksek performansıyla ve iki operatörle kumlama yapabilmesiyle size büyük avantajlar sağlar.
Sulu Kumlama - Havacılık