saykar kumlama türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLER
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLARIMIZ
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
SK 1000 P Otomatik Pistonlu Kumlama Makinası
Otomatik Pistonlu Kumlama Makinası
SK 1000 P OTOMATİK PİSTONLU KUMLAMA MAKİNASI
*Özgün Tasarım ve Çalışma Prensibine sahiptir. *Ayarlanabilir Kumlama Basıncı özelliği mevcuttur. *Özel Otomatik Filtre Sistemi *Yüksek Hızda İşlem Kapasitesi *Programlanabilir Çalışma İmkanı *Manuel Çalışma Opsiyonu SK 1000 P İki eksenli iç yüzey (Otomatik Pistonlu) Kumlama makinasının temel özellikleri olarak sayılabilir. Saykar; 2003 yılından bu yana çalışma prensiplerini ve tasarımlarını kendi geliştirdiği basınçlı hava ile çalışan yüzey işlem makinalarının üretimini yapmaktadır.
OTOMATİK PİSTONLU (İKİ EKSENLİ İÇ YÜZEY) KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
SK 1000P İki Eksenli İç Yüzey (Otomatik Pistonlu) Kumlama Makinası; filitresi üzerinde kompakt bir tasarıma sahip olup, delik çapı 80mm ve üzeri olan parçaların iç yüzeylerinin işlenebilmesini sağlar. Özellikle silindirik formdaki kalıplarının iç yüzeylerinin temizlenmesi için tercih edilmektedir. Programlanabilme özelliği sayesinde, farklı delik çapına göre parçaları değişen işlem hızlarında otomatik olarak kumlayabilmektedir. Arzu edildiğinde manuel olarakta kullanılabilmesi için ek bir püskürtme sistemine sahiptir.
İki Eksenli İç Yüzey Kumlama Makinesi; diğer makinelerimiz gibi kendi üretimimiz olup yüksek işlemli bir otomatik kumlama makinesidir. Dik çalışan, hız ayarlı, bir nozul açılı püskürtme yaparak, tabla içerisinde dönen parçaların iç yüzeylerini homojen bir şekilde işlemektedir. Döner tablanın devir hızı, püskürtme miktarı ve püskürtme basıncı ayarlanabilir. İşlem süresini gösteren ve süre bitiminde uyarı veren elektronik yazılıma da sahiptir. Tüm bu parametreler PLC ekran üzerinden dokunmatik olarak değiştirilebildiği gibi, standart ürünler işlenecekse programlama yapılabilir.
Otomatik Pistonlu Kumlama MakinasıOtomatik Pistonlu Kumlama MakinasıOtomatik Pistonlu Kumlama Makinası
Saykar Kumlama