saykar kumlama türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLER
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLARIMIZ
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
SK 1000 T Otomatik Tamburlu Kumlama Makinası
Otomatik Tamburlu kumlama Makinası
SK 1000 T OTOMATİK TAMBURLU KUMLAMA MAKİNASI
KULLANIM ALANLARI
Otomatik Tamburlu kumlama makinası; çok sayıda küçük parçanın kumlamasının gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik kumlama sağlar. Yüzey hazırlamayı gerektiren tüm parlatma, pürüzlendirme ve temizleme işlerinde. Bakım ve onarım uygulamalarında artık maddelerin uzaklaştırılması ve yüzey sonlandırmada. Boya, pas ve kaplama temizliğinde. Yapıştırma, boya, kaplama öncesi yüzey hazırlamada. Paslanmaz çelik ve diğer özel malzemelerde yüksek yüzey kalitesi elde etmede. Üretimi yapılan küçük parçaların üstünde kalan çapakların temizlenmesinde kullanılır.
OTOMATİK TAMBURLU KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
Personelsiz, otomatik kumlama olanağı. Zaman ayarlı kumlama ve kumlama bitiminde sesli uyarı sistemi. Ayarlanabilir tambur dönme hızı ve dönüş yönü ayarı ile yüksek kumlama kontrolü. Çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi. İstenildiğinde tek nozul ile çalışma. İsteğe bağlı manuel çalışma imkanı. Enjeksiyonlu kum beslemesi sayesinde yüksek kumlama kapasitesi. Tamburlu kumlama işleri için kompakt tasarım. Büyük parçaların kumlanması için tambur dışında da çalışma imkanı. Geri dönüşüm sistemiyle toz ve sarf kumu ayrılarak ekonomik ve kaliteli çalışma imkanı sağlar. Zaman ayarlı otomatik filtre temizliği yapan jet pulse sistemi. Güçlü filtre sistemiyle tozsuz çalışma imkanı. Kapı switchleri ve motor koruma rölesi ile güvenli çalışma imkanı.
SK 1000 T Otomatik Tamburlu Kumlama Makinası küçük boyutlu parçalar için en uygun makina seçimi olup, otomatik olarak çalışan tamburlu kumlama makinasıdır. Tambur hızı ve kumlama süresi ayarlanabilir. Personelsiz kumlama olanağı ve çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi en büyük avantajlarıdır.

SK 1000 T Otomatik Tamburlu Kumlama Makinası
Tamburlu Sulu Kumlama Makinası
SK 1000 2T OTOMATİK ÇİFT TAMBURLU KUMLAMA MAKİNASI
KULLANIM ALANLARI
Otomatik Çift Tamburlu kumlama makinası; çok sayıda küçük parçanın kumlamasının gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik olarak kumlama olanağı sağlar. SK 1000 2T Çift tamburu Kumlama Makinası ile yüksek kapasitede yüzey hazırlamayı gerektiren tüm parlatma, pürüzlendirme ve temizleme işlerinde kullanılabilir. Bakım ve onarım uygulamalarında artık maddelerin uzaklaştırılması ve yüzey sonlandırmada. Boya, pas ve kaplama temizliğinde. Yapıştırma, boya, kaplama öncesi yüzey hazırlamada. Paslanmaz çelik ve diğer özel malzemelerde yüksek yüzey kalitesi elde etmede. Üretimi yapılan küçük parçaların üstünde kalan çapakların temizlenmesinde.
OTOMATİK ÇİFT TAMBURLU KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
Yüksek kapasite, Personelsiz; otomatik kumlama olanağı. Zaman ayarlı kumlama ve kumlama bitiminde sesli uyarı sistemi. Ayarlanabilir tambur dönme hızı ve dönüş yönü ayarı ile yüksek kumlama kontrolü. Çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi. İstenildiğinde tek nozul ile çalışma. Enjeksiyonlu kum beslemesi sayesinde yüksek kumlama kapasitesi. Tamburlu kumlama işleri için kompakt tasarım. Geri dönüşüm sistemiyle toz ve sarf kumu ayrılarak ekonomik ve kaliteli çalışma imkanı sağlar. Zaman ayarlı otomatik filtre temizliği yapan jet pulse sistemi. Güçlü filtre sistemiyle tozsuz çalışma imkanı. Kapı switchleri ve motor koruma rölesi ile güvenli çalışma imkanı.
SK 1000 2T Otomatik Çift Tamburlu Kumlama Makinası, fazla miktarda küçük boyutlu parçalar için en uygun makina seçimi olup, otomatik olarak çalışan çift tamburlu kumlama makinasıdır. Tambur hızı ve kumlama süresi ayarlanabilir. Personelsiz kumlama olanağı, çift tambur ile yüksek kumlama kapasitesi en büyük avantajlarıdır.
Saykar Kumlama