saykar kumlama türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLER
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLARIMIZ
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
SK 1100 T Otomatik Tamburlu Sulu Kumlama Makinası
Tamburlu Sulu Kumlama Makinası
SK 1100 T OTOMATİK TAMBURLU SULU KUMLAMA MAKİNASI
KULLANIM ALANLARI
Çok sayıda küçük parçanın kumlamasının gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik sulu kumlama olanağı sağlar. Yüzey hazırlamayı gerektiren tüm parlatma, pürüzlendirme ve temizleme işlerinde kullanılabilir. Bakım ve onarım uygulamalarında artık maddelerin uzaklaştırılması ve yüzey sonlandırmada. Boya, pas ve kaplama temizliğinde. Yapıştırma, boya, kaplama öncesi yüzey hazırlamada. Paslanmaz çelik ve diğer özel malzemelerde yüksek yüzey kalitesi elde etmede. Üretimi yapılan küçük parçaların üstünde kalan çapakların temizlenmesinde. Çok sayıda küçük parçanın kumlamasının gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik kumlamaile sulu sistem tozsuz olarak gerçekleştirir.
OTOMATİK TAMBURLU SULU KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
* Tozsuz çalışma, * Tanecikler suyun yüzeyden akışından yararlanarak temizler, çarparak değil * Yüzey parlatma için idealdir * Su yüzey ve kum arasında kaydırıcı etki sağlar * Sarf malzemesinin ömrünü uzatır * Daha yumuşak yüzey sonlandırma sağlar * Yumuşak malzemeler kumlanırken yüzeyin kum malzemesini emmesi önlenir. Personelsiz, otomatik kumlama olanağı. Zaman ayarlı kumlama ve kumlama bitiminde sesli uyarı sistemi. Ayarlanabilir tambur dönme hızı ve dönüş yönü ayarı ile yüksek kumlama kontrolü. Çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi. İsteğe bağlı manuel çalışma imkanı. Geri dönüşüm sistemiyle toz ve sarf kumu ayrılarak ekonomik ve kaliteli çalışma imkanı sağlar. Kapı switchleri ve motor koruma rölesi ile güvenli çalışma imkanı.
SK 1100 T Otomatik Tamburlu Sulu Kumlama Makinası küçük boyutlu parçalar için en uygun makina seçimi olup, otomatik olarak çalışan tamburlu sulu kumlama makinasıdır. Tambur hızı ve kumlama süresi ayarlanabilir. Personelsiz tozsuz kumlama olanağı ve yüksek kumlama kapasitesi, en büyük avantajlarıdır.
SK 1100 2T Otomatik Çift Tamburlu Sulu Kumlama Makinası
Tamburlu kumlama Makinası
SK 1100 2T OTOMATİK ÇİFT TAMBURLU SULU KUMLAMA MAKİNASI
KULLANIM ALANLARI
Otomatik Çift Tamburlu sulu kumlama makinası; çok sayıda küçük parçanın kumlamasının gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik ve tozsuz kumlama olanağı sağlar. Yüzey hazırlamayı gerektiren tüm parlatma, pürüzlendirme ve temizleme işlerinde. Bakım ve onarım uygulamalarında artık maddelerin uzaklaştırılması ve yüzey sonlandırmada. Boya, pas ve kaplama temizliğinde. Yapıştırma, boya, kaplama öncesi yüzey hazırlamada. Paslanmaz çelik ve diğer özel malzemelerde yüksek yüzey kalitesi elde etmede. Üretimi yapılan küçük parçaların üstünde kalan çapakların temizlenmesinde kullanılabilen yüksek hacimli sulu kumlama makinasıdır.
SK 1100 2T OTOMATİK ÇİFT TAMBURLU SULU KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
Bu Otomatik Sulu Kumlama Makinemiz, tek tamburlu modelimize göre çok daha yüksek hacme sahiptir. İsteğe bağlı tek tambur veya çift tambur eşzamanlı olarak çalışabilmektedir. * Tozsuz çalışma, * Tanecikler suyun yüzeyden akışından yararlanarak temizler, çarparak değil * Yüzey parlatma için idealdir * Su yüzey ve kum arasında kaydırıcı etki sağlar * Sarf malzemesinin ömrünü uzatır * Daha yumuşak yüzey sonlandırma sağlar * Yumuşak malzemeler kumlanırken yüzeyin kum malzemesini emmesi önlenir. Personelsiz, tozsuz, yüksek hacimli otomatik kumlama olanağı sağlar. Zaman ayarlı kumlama ve kumlama bitiminde sesli uyarı sistemi. Ayarlanabilir tambur dönme hızı ve dönüş yönü ayarı ile yüksek kumlama kontrolü. Çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi. İstenildiğinde tek nozul ile çalışma. Enjeksiyonlu kum beslemesi sayesinde yüksek kumlama kapasitesi. Tamburlu kumlama işleri için kompakt tasarım. Büyük parçaların kumlanması için tambur dışında da çalışma imkanı. Geri dönüşüm sistemiyle toz ve sarf kumu ayrılarak ekonomik ve kaliteli çalışma imkanı sağlar. Zaman ayarlı otomatik filtre temizliği yapan jet pulse sistemi. Güçlü filtre sistemiyle tozsuz çalışma imkanı. Kapı switchleri ve motor koruma rölesi ile güvenli çalışma imkanı.
SK 1100 2T Otomatik Çift Tamburlu Sulu Kumlama Makinası küçük boyutlu yüksek hacimli parçaların en uygun makina seçimi olup, otomatik olarak çalışan tamburlu kumlama makinasıdır. Tambur hızı ve kumlama süresi ayarlanabilir. Personelsiz kumlama olanağı ve çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi en büyük avantajlarıdır.
SK 1100 2T Otomatik Çift Tamburlu Sulu Kumlama Makinası
Tamburlu kumlama Makinası Tamburlu kumlama Makinası
KULLANIM ALANLARI
SK 800 T Otomatik Tamburlu sulu kumlama makinası; çok sayıda küçük parçanın kumlamasının gerektiği her alanda tambur içerisinde otomatik ve tozsuz kumlama olanağı sağlar. Yüzey hazırlamayı gerektiren tüm parlatma, pürüzlendirme ve temizleme işlerinde, Bakım ve onarım uygulamalarında artık maddelerin uzaklaştırılması ve yüzey sonlandırmada, Boya, pas ve kaplama temizliğinde. Yapıştırma, boya, kaplama öncesi yüzey hazırlamada, Paslanmaz çelik ve diğer özel malzemelerde yüksek yüzey kalitesi elde etmede, Üretimi yapılan küçük parçaların üstünde kalan çapakların temizlenmesinde kullanılabilen otomatik sulu kumlama makinasıdır.
Bu makinamız 1725 mm x 1377 mm x 1755 (h) mm dış ebatlarında, 778 mm x 744 mm x 734 mm (h) net iç ebatlarında olup 300 kg ağırlığındadır. Tambur çapı ise 476 mm dir.
SK 800 T OTOMATİK TAMBURLU SULU KUMLAMA MAKİNASININ AVANTAJLARI
Bu Tamburlu Sulu Kumlama makinemiz, daha küçük yer kaplar, daha düşük maliyetlidir, yüksek hacme ihtiyaç duymayan firmalar için daha ideal bir alternatiftir. Personelsiz, tozsuz, otomatik kumlama olanağı sağlar. Zaman ayarlı kumlama ve kumlama bitiminde sesli uyarı sistemi. Ayarlanabilir tambur dönme hızı ve dönüş yönü ayarı ile yüksek kumlama kontrolü. Çift nozul ile yüksek kumlama kapasitesi. İstenildiğinde tek nozul ile çalışma. İsteğe bağlı manuel çalışma imkanı. Enjeksiyonlu kum beslemesi sayesinde yüksek kumlama kapasitesi. Tamburlu kumlama işleri için kompakt tasarım. Nispeten büyük parçaların kumlanması için tambur dışında da çalışma imkanı. Geri dönüşüm sistemiyle toz ve sarf kumu ayrılarak ekonomik ve kaliteli çalışma imkanı sağlar. Zaman ayarlı otomatik filtre temizliği yapan jet pulse sistemi. Güçlü filtre sistemiyle tozsuz çalışma imkanı. Kapı switchleri ve motor koruma rölesi ile güvenli çalışma imkanı.
SK 800 T Otomatik Tamburlu Sulu Kumlama Makinası, küçük boyutlu çok sayıda parçanın aynı anda kumlanması için en uygun makina seçimi olup, otomatik olarak çalışan tamburlu sulu kumlama makinasıdır. Tambur hızı ve kumlama süresi ayarlanabilir. Personelsiz kumlama olanağı, az yer kaplaması ve diğer modellere göre daha düşük maliyetli olması en büyük avantajlarıdır.

Saykar Kumlama