saykar kumlama türkçe English
anasayfa logo
ANASAYFA
ÜRÜNLER
firma logo
FİRMAMIZ
HAKKINDA
referanslar logo
BAZI
REFERANSLARIMIZ
iletisim logo
ULAŞIM
İLETİŞİM
iletisim logo
MAKINA
VİDEOLARI
Otomotiv Sektöründe Sulu Kumlama


SULU KUMLAMA BİLGİLERİ -OTOMOTİV

Otomobil üreticisi, malzeme imalatçısı, restoratör ve yüksek performanslı yarış ekiplerinin artık sulu kumlama sistemini kullanmaya başladıklarını biliyor, Saykar olarak çeşitli araç tiplerinde temizlik ve parçaların hazırlanmasında tecrübe sahibi bir firma olarak bu sektörde de çalışma ve araştırmalarımıza devam ediyoruz.
Otomotiv endüstrisi gelişen teknoloji ile birlikte, daha üstün yüzey kalitesi için Sulu Kumlama Teknolojisini kullanmaya başlamış ve bu sistem firmalar arasında gittikçe yaygınlaşmaya başlamıştır.

Sulu Kumlama Makinası
Sulu Kumlama - Otomobil

Saykar Sulu Kumlama Tekniği gelişim süreci, optimum düzeyde proses kontrolü ve güvenilirlik sağlamak için sektörel tecrübe ve ARGE çalışmalarımızla geliştirildi. Bu süreç, bizimle beraber kullanıcıların tutarlı yüzey sonlandırma işlemleri oluşturmasına olanak sağladı.

Otomatik sulu kumlama çözümlerimizin, yüksek üretim hacimlerine sahip şirketler arasında popüler olmaya başlamasıyla, Saykar kumlama sistemleri mevcut üretim hatları ile oldukça uyumlu ve bakım yapılmasını kolaylaştıran bir yapıya kavuşmuştur.

Otomotiv endüstrisi için çok uygun olan bir dizi otomatik ve manuel sulu kumlama sistemimiz mevcuttur. Tecrübeli mühendis kadromuz ve servis elemanlarımızla çalışmalarınızda çözümler sunmak, uyumlu işbirlikleriyle yanınızda olmak bizleri mutlu edecektir.

Sulu Kumlama Otomotiv